מגזין נדל"ן איך לעשות הדמיות תלת מיימדיות של דירה? - נדל"ן זה כאן!

איך לעשות הדמיות תלת מיימדיות של דירה?

5349 גולשים היו כאן שתפו מאמר:
איך לעשות הדמיות תלת מיימדיות של דירה?

בתוכנה זו שנכיר לכם תוכלו ליצור בצורה חופשית הדמיות אדריכלות והדמיות פנים תלת מיימדיות של דירה עם קנה מידה מדוייק וכל אבזור הדירה החל מדלתות וחלונות ועד כל רהיטי וכלי הבית השונים. לבסוף תוכלו לעבור עם מצלמה בתוך ההדמייה ולצלם תמונות בכל זווית אפשרית


הפתרון המומלץ ליצירת הדמייה ממוחשבת של דירה עם קנה מידה מדוייק היא התוכנה roomsketcher המכילה מאות אלמנטים להרכבת דירה ואבזורה. בתוכנה קיימות מספר רמות שימוש, חלקן בתשלום, אך במאמר זה באנו להקל עליכם עם אופן השימוש החינמי שלה.

רישום חינמי לאתר התוכנה ליצירת הדמיות ממוחשבות

להתחלת העיצוב עליכם להיכנס לאתר http://www.roomsketcher.com/ ולפעול על פי הוראות האתר כיצד להגיע לממשק העבודה אונליין על התוכנה. כאשר הגעתם לממשק העבודה תמצאו למטה בצד שמאל תפריט בעל 4 אפשרויות: 1. קירות. 2. חלונות ודלתות. 3. רצפות וחיפויים. 4. ריהוט. מומלץ להתחיל עם הקירות ליצירת השלד של הדירה, שימו לב שניתן לבחור עובי קיר, גובה ולבסוף בעזרת העכבר למתוח אותו כפי מידה האורך הנדרשת, עם הנחת סמן העכבר על הקיר שמתחתם תוכלו להבחין במידת המטר של האורך משני עברי הקיר - הפנימי והחיצון, ההכרחיות שבזה נובעת מכך שכאשר אתם מצמידים לפינתו קיר שפונה לצד השני ויוצר זווית אז מידת אורך הפנים מתמעטת קצת בשל מעבר הנקודה הקיצונה לתוך עובי הקיר המסתובב.

השימוש בתוכנה רום סקצ'ר למתחילים ומתקדמים כאחד

לאחר שבניתם מהקירות את שלד הדירה תעברו לקביעת הדלתות והחלונות במיקום המדוייק על פי תכנית האדריכלות של הדירה שאתם מעצבים, משם תעברו לבחירת הריצוף ולבסוף התחילו בהנאה לרהט את הבית שם שלל מאות הרהיטים והחפצים המצורפים לממשק התוכנה. כאשר תסיימו את העיצוב תוכלו להנפיק תמונות בעזרת המצלמה הירוקה על ידי שתכוונו אותה למיקום שתרצו לצלם, שימו לב שניתן לכוון אותה מעלה מטה בהטייה וגבוה ונמוך. תפריט הבקרה על המצלמה נמצא בחלקו העליון של המסך מימין. אל תתעצלו מלהתעסק בהכל לגלות את כל אפשרויות הממשק מאחר ולא מדובר בהרבה לחצנים השימוש בתוכנה הוא ממש קל ונוח למתחילים כמתקדמים.

רמות התלת מימד בתוכנה למראה יוקרתי של הדמיות פנים

בדרך השימוש החינמית בתוכנה תוכלו למצוא גרפיקה משביעת רצון שתתן מענה לדרישות ההדמייה התלת מיימדית שאתם רוצים ליצור, אולם מו"ל התוכנה דאג גם להרוויח מזה על ידי הצעת גירסת התשלום בה אתם יכולים להגדיל את רמת השקיפות וההצללה לדרגת 3D גבוהה במיוחד, וכדי להכריח אתכם לעשות זאת הוא דאג שלא תוכלו להדפיס את תמונת הדמה שהכנתם בגירסה החינמית, אך אל תדאגו גם לזה מצאנו לכם פתרון פשוט במיוחד והוא שעל ידי הקלקה על הלחצן האמצעי של התפריט העליון מימין (עם איור התמונות לצד הלחצן עם האיור של המצלמה) תוכלו לקבל את מרה התמונה בגודל סביר ופשוט לבצע צילום מסך ושמירת התמונה בעזרת הצייר של הווינדוס.

אופן שמירת ההדמייה ממוחשבת שיצרתם

כמובן שמומלץ לצלם את כל הפינות שמתעדות את ההדמייה שלכם בכל פינות הבית ולשמור את התמונות בנפרד אצלכם, אך שמירת ההדמייה בפועל לשם פתיחתה שוב בעתיד דרך המחשב נעשית באופן אוטומטי על ידי אתר התוכנה אונליין וזאת מיד כאשר אתם יוצאים ההדמייה נשמרת עבורכם בחשבון החינמי שפתחתם (יש שם לחצן save מומלץ ללחוץ עליו בסיום כל עריכה). שימרו את הקישור של הדפדפן בשעה שאתם נמצאים בממשק העריכה ובכל פעם שתיכנסו ללינק זה מתוך הדפדפן המסונכרן עם המשתמש שהיה בשעת העריכה תגיעו ישירות לממשק עם ההדמייה פתוחה לעריכה.